بخش منتخب فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر همزمان در کرمان اکران می شود

  محمد علی جوشایی

کرمان سینما: محمد علی جوشایی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، در خصوص سی و پمجمین جشنواره فیلم فجر  گفت:بخش منتخب فیلم های جشنواره فجر امسال از ١٦ بهمن تا ٢٣ بهمن ماه در کرمان اکران می‌شود .

 

وی  افزود: در این بخش ١٦ فیلم منتخب جشنواره در دو سینمای شهر تماشا و مهتاب به نمایش در خواهد امد . جوشایی با شاره به این که سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از (١٤ تا ٢١ بهمن) ماه امسال در دو سالن سینما شهر تماشا و مهتاب  کرمان برگزار می‌شود، ادامه داد: بلیت‌های این دوره از جشنواره فیلم فجر از طریق وب سایت  www.sinogram.com به فروش می‌رسد.وی با اشاره به این که بلیت از ساعت ٨ صبح (٧ بهمن) ماه شروع شد تا ساعت ٢١ روز یکشنبه (١٠ بهمن) پایان می‌یابد، افزود: فیلم‌هایی که در این دوره اکران می‌شود شامل، رگ خواب، پشت دیوار سکوت، اشنوگل، کارگر ساده نیازمندیم، شماره ١٧ سهیلا، ایستگاه اتمسفر، آباجان، رهایی از بهشت است.

معاون هنری اداره کل ارشاد استان افزود:  همچنین  در گروه دیگر نمایش فیلم ؛ فیلم های ، زیر سقف دودی، ماجان، دریاچه ماهی، خفگی، ایتالیا ایتالیا، سد معبر، ٢١ روز بعد و مادری در  کرمان ،اکران می شوند .

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز38
دیروز316
کل356439

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net