سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ١٢ بهمن در کرمان

کرمان سینما: محمد علی جوشایی معاون هنری - سینمایی اداره ‌کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان از برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در کرمان خبر داد .وی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر در کرمان ،تصریح کرد: با تفاهم و رایزنی های انجام شده بین ١١ تا ۱۴ فیلم از بسته های سودای سیمرغ یک و دو در جشنواره فجر کرمان اکران می شود. 

 

جوشایی  با بیان این که به طور کلی ۲۲ فیلم در سی و ششمین جشنواره فجر به نمایش درمی آید، افزود: از این میان در برخی استانها ۱۱ فیلم و در برخی استانهای دیگر ۱۴ فیلم اکران در جشنواره می شود.

معاون هنری سینمایی ارشاد کرمان؛ گفت:با رایزنی با مسئولان برپایی جشنواره ؛ به احتمال قریب به یقین ۱۴ فیلم سهم کرمان می شود و فیلمهای اکرانی ترکیبی از دو بسته سودای سیمرغ ۱ و ۲ خواهد بود. جشنواره فجر در استانها از ۱۲ تا ۱۵ بهمن ماه آغاز می شود در کرمان این جشنواره از ١٢ بهمن ماه اغاز به کار خواهد کرد. سال گذشته نیز این جشنواره با نمایش فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در کرمان برگزار شده بود . در روزهای آینده و پس از نهایی شدن برنامه ها؛جزئیات بیشتری شامل تعداد فیلم ها ،اسامی و مشخصات فیلم ها ،سینما یا سینماهای محل اکران فیلم ها و نحو بلیت فروشی جشنواره در کرمان اعلام خواهد شد .

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز38
دیروز316
کل356439

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net