نگاهی به فیلم " بادیگارد" : تنهاترین تفنگ دار شهرما

حمید عسکری

داستان فیلم: حاج حیدر ذبیحی (پرویز پرستویی) سالهاست که به عنوان یک محافظ خبره و کارکشته حرفه ای وظیفه حفاظت از جان مسئولان طراز اول کشور ایران را بر عهده دارد. به رغم آن که دوران میانسالی زندگی را نیز پشت سر گذاشته است اما همچنان به او نیاز دارند و مهمترین ماموریتهای مشکل را به او می سپارند. طی یکی از همین ماموریتها و به هنگام سفر به سیستان و بلوچستان به اتفاق معاون رئیس جمهوری یک حادثه تروریستی به قصد حمله انتخاری به سمت معاون ریاست جمهوری به وقوع می پیوندد. حادثه ای که سرانجام به شهادت معاون اول ختم می گردد. این حادثه به طور آشکاری بر روحیه و کیفیت کار حاج حیدر تاثیر منفی گذاشته و موجب بروز مشکلات فراوانی برای او می گردد تا حدی که از کارش تعلیق می شود. سرانجام در تونل امیرکبیر تهران و در روزهایی که حاج حیدر اصلا روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد به هنگم عبور از تونل در کنار همسرش (مریلا زارعی) در حالی که شاهد حادثه ترور یک دانشمند جوان هسته ای است به ناگهان خودش را پرتاب می نماید در دل حادثه و بعد از نجات جان دانشمند هسته ای، خودش به شهادت می رسد!

مطالعه بیشتر...

سادگی زیباتر است!

حمید عسکری

 

محمدعلی طالبی جزو معدود سینماگران خیلی خوب و حرفه ای و مسلطی است که بیش از آن که حرف بزند، عمل می کند. او در طول بیش از چهاردهه در گونه های مختلف فیلمهای قابل اعتنا ساخته است. اگر چه گرایش اصلی اش بچه ها بوده اند و اینکه برای آنها یا درباره آنها فیلم بسازد، اما برای بزرگسالان هم کار کرده و حتی برای مخاطب خاص نیز فیلمهای به شدت هنری و البته تجربه گرایانه ای همچون برهوت را ساخته است.

مطالعه بیشتر...

اجاره نشینها !

حمید عسکری

بازیگر سینما، تلویزیون، متولد: سوم مهرماه سال 1320، کرمان، ایران،یکی از چهره های خاطره انگیز سینما، تئاتر و تلویزیون سرزمین مان به شمار می رود. حضور موفق او در فیلمهای متعدد و مجموعه های تلویزیونی پرمخاطب از او یک تصویر خوشایند و دوست داشتنی در اذهان به یادگار گذاشته است.

مطالعه بیشتر...

«کرامت رودساز»

حمید عسکری

بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون، متولد سال 1348، کرمان، ایران.  یکی از چهره های سرشناس، مستعد، پرتلاش و موفق تئاتر امروز ایران به شمار می رود! اولویت اصلی اش تئاتر می باشد که به شدت نیز به آن وفادار مانده و با جدیت تمام به آن می پردازد! به سینما و بازیگری جلوی دوربین چه در قالب فیلم سینمایی و کوتاه و چه در محدوده ی مجموعه های تلویزیونی با تاخیر می پردازد و گهگاهی در صورت ارائه فیلمنامه و داستان خوب و جذاب در نقشهای پیشنهاد شده بازی می کند.

مطالعه بیشتر...

سجاده آتش

حمید عسکری

بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون، کارگردان ،متولد: نوزدهم شهریور ماه سال 1346، جیرفت، ایران، یک چهره شناخته شده در عرصه سینما و تلویزیون است. نام اصلی اش محمدرضا ایرانمنش می باشد. ناگهان با یک فیلم بزرگ و درخشان تحت عنوان «سجاده آتش» اعلام حضور می کند. فیلمی خوش ساخت و بسیار قابل توجه در عرصه جنگ. نامزدی دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد در دوازدهمین دوره «جشنواره ی فیلم فجر» به این فیلم و بازیگر جوان و خوش آتیه اش اختصاص پیدا می کند.

مطالعه بیشتر...

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز407
دیروز387
کل341686

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net