وارد شدن ‌اژدها به‌ سینما شهرتماشای ‌کرمان

علیرضا سهرابی

ازابتدای ‌امسال‌ فیلم «پنجاه‌کیلوآلبالو» ساخته‌‌ مانی‌ حقیقی ‌در سینما های ‌کشور اکران‌ شد و خیلی‌ زود به ‌فروش‌ بالای‌ ده‌ میلیارد تومان‌ دست‌ پیدا کرد‌ و شد یکی‌ از فیلم‌های ‌پر فروش ‌تاریخ‌ سینمای ‌ایران‌ کمدی ‌شلوغ ‌و پر بازیگر‌ که ‌با ایجاد موقعیت‌های ‌خنده ‌دارموفق ‌شد تماشاگران‌ زیادی ‌رابه ‌سینما‌ بکشاند.و حالا در فاصله‌ کوتاهی ‌ازا کران‌ این ‌فیلم شاهد به ‌پرده ‌رفتن ‌فیلمی ‌متفاوت ‌از مانی ‌حقیقی‌ هستیم‌

مطالعه بیشتر...

آتلان: مستندی که از زیاده‎گویی و خودنمایی پرهیز کرده‎است

علیرضا فدائی کرمانی

جلسه نمایش و نقد و بررسی فیلم مستند«آتلان» ساخته معین کریم‌الدینی با حضور کارگردان فیلم، رضا درستکار منتقد و علیرضا فدایی کرمانی مدیر کارگاه نمایش و نقد فیلم کرمان در سالن اصلی سینما شهر تماشا کرمان برگزار شد . در این برنامه که با استقبال خوب تماشاگران و علاقه‎مندان مواجه شده بود، ابتدا علیرضا فدایی کرمانی که اجرای مراسم را برعهده داشت، ضمن خیرمقدم به حضار اعلام کرد که این برنامه اولین جلسه کارگاه نمایش و نقد فیلم کرمان محسوب می‌شود و از این پس قرار است با حمایت مدیریت فرهنگی استان و گروه هنر و تجربه و علاقه‎مندان، جلسات نمایش همراه با نقد و بررسی فیلم‎ها،در فواصل زمانی مشخص،توسط این کارگاه برگزار شود.

مطالعه بیشتر...

آن‌جا که مرزها، بی‌خاصیت می‌شوند

مهدی بوستانی شهربابکی

به بهانه‌ی فیلم "رودخانه‌ی سفید" ساخته‌ی محمد اربابیان

دسته‌بندی‌هایی که بنی‌بشر در حیطه‌های مختلفِ علمی، ادبی، هنری و... به منظور تفکیک گونه‌ها از هم و به نیّت بررسی و مطالعه‌ی جامع‌تر و مانع‌ترِ آن قائل گردیده و بدان پای‌بندی نشان می‌دهد، گاه چنان ناکارآمد و حتی دست‌وپاگیر است که عملاً نه تنها کار را آسان نکرده که سخت‌تر نیز می‌نماید. نمونه‌اش همین دسته بندی‌ی فیلم‌ها به چهار زیرگروه فعلاً موجودِ «داستانی»، «مستند»، «انیمیشن/ پویانمایی» و «تجربی» است.

مطالعه بیشتر...

جای خالی کودکان...!

حمید عسکری

به بهانه نمایش عمومی فیلم« شهر موش ها 2» و برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک

 فصل گرم و زیبایی تابستان جای خودش را به پاییز خوش رنگ و لعاب بخشیده . تابستان همواره یک جورایی فصل گرمای سینمای ایران نیز بوده است. چرا که با تعطیلی مدارس بچه ها به همراه خانواده هایشان به فضای دوست داشتنی سینما وارده شده و به دور از دغدغه درس و مشق و مدرسه ، لحظاتی را به شادی پشت سر می گذاشته اند.

مطالعه بیشتر...

ایجاد دلهره شدید در مکانی دو متری

علیرضا کمالپور

فيلم سينمايي «باجه تلفن» که روز گذشته از شبكه نمايش پخش شد یکی از فیلم‌های اولیه تریلر در مکان محدود است که پایه بسیاری از فیلم‌های دیگر در این زمینه شد و برای مثال می‌توان به فیلم «تابوت» (۲۰۱۳) اشاره کرد که در آن همه وقایع داخل یک تابوت معمولی و آدمی که برای نجات از آن تلاش می کند می‌ گذرد.

مطالعه بیشتر...

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز403
دیروز387
کل341682

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net