به دنبال تقويت و تحكيم جايگاه انجمن هستيم

کرمان سینما: موضوعات كلان انجمن در ديدار هياتي از انجمن سينماي جوانان ايران با رئيس مجمع نمايندگان استان همدان در مجلس شوراي اسلامي مورد بحث قرار گرفت. به گزارش روابط عمومي انجمن سينماي جوانان ايران ، فريد فرخنده كيش مديرعامل انجمن سينماي جوانان ايران، جواد جعفري معاون برنامه ريزي توسعه و منابع انساني، سعيد توكليان معاون فرهنگي و پژوهش، حبيب حيدري مدير استان و دبير منطقه ۳ انجمن وفريدون محمودي مدير دفتر ملاير، با "امير خجسته" رئيس مجمع نمايندگان استان همدان در مجلس شوراي اسلامي ديدار كردند. در اين نشست موضوعات كلان دفاتر انجمن در استانها وهمچنين بررسي مسائل و امكانات منطقه اي دفاترانجمن سينماي جوانان استان همدان مورد بررسي قرار گرفت.

مطالعه بیشتر...

بزرگداشت استاد کیارستمی در کرمان برگزار شد.

  عباس کیارستمی
کرمان سینما:این برنامه از یکشنبه گذشته با افتتاح نمایشگاهی از عکس های عباس کیارستمی با عنوان " نرسیده به درخت " آغاز به کار کرد ، روز دوم چند تن از عکاسان کرمان گرد هم آمده و به بررسی آثار عکاسی ایشان پرداختند.

مطالعه بیشتر...

جایزه بهترین فیلم مستند جشنواره آمریکایی به «آتلان» رسید

آتلان

فیلم مستند بلند «آتلان» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «معین کریم‌الدینی»، موفق به کسب جایزه بهترین فیلم مستند جشنواره بین‌المللی Rural Route نیویورک آمریکا شد.

مطالعه بیشتر...

بزرگ داشت چهلمین روز درگذشت عباس کیارستمی در کرمان

عباس کیارستمی

کرمان سینما :به بهانه ی چهلمین روز درگذشت استاد کیارستمی ، ویژه برنامه ای با عنوان " یاد دوست " از فردا یکشنبه به مدت ۱۲ شب به اهتمام : آبان ملک محمدی به شرح  ذیل برگزار می شود:

مطالعه بیشتر...

نمایش "بلا نسبت شما" در جشنواره ی سینما حقیقت

مهدی بوستانی شهربابکی

کرمان سینما: مهدی بوستانی کارگردان فیلم بلانسبت شما در مورد نمایش فیلمش گفت: در جایگاه یک "کرمونی" کاملا "حیرون" شده ام که با این شانس کچل ما در مورد سانس نمایش فیلم، با چه رویی، ملت را دعوت کنم که بیایند فیلم ام را ببینند. ساعت 10 شب پنج شنبه وقت خواب یا کارهای قبل از خواب شب جمعه ی خلق الله است و اگر هم قرار باشد قبل اش فیلم ببینند، بهتر است فیلمی باشد آرامش بخش و در باب صلح و صفا و نه فیلمی پر از فحش و فضاحت و یقه گیری و ...

مطالعه بیشتر...

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز409
دیروز387
کل341688

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net