اعتراض جمعی از شهروندان نسبت به زمان پخش برنامه «مفشو»

 

جمعی از شهروندان کرمانی با برقراری تماس های مختلف تلفنی از همکاران ما در گروه اجتماعی کرمان امروز درخواست کردند که زمان پخش برنامه تلویزیونی»مفشو» تغییر یابد.

مطالعه بیشتر...

«پلک»؛ چشم انداز فرهنگ و هنر کرمان

حمید عسکری

تا کنون بیش از صد تعریف از واژه ی فرهنگ توسط نظریه پردازان و صاحب نظران این عرصه ارایه شده که همچنان هم باب آن باز است و کماکان شاهد تعریف ها و تعبیرهای جدید از این واژه ی به شدت گسترده و بی پایان هستیم. عملکرد فرهنگ و اهمیت جایگاه آن بر هیچ کس پوشیده نیست و هرگونه تعریف، تکرار واضحات است. اما اینکه فرهنگ تا چه میزان قادر است یک جامعه را سر پا نگه دارد و در تحکیم و قوام آن نقش مؤثری ایفا نمایداز جمله مواردی به شمار می رود که لازم است دائم بر آن تأکید شده و بدون وقفه تکرار گردد.

مطالعه بیشتر...

بزرگ داشت " باستانی پاریزی" در کرمان

کرمان سینما: به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان مراسم بزرگ داشت" دکتر ابراهیم باستانی پاریزی" در تاریخ  پنج شنبه21فروردین ماه از طرف امام جمعه و استاندار کرمان از ساعت 16 تا 18 در مسجد جامع کرمان برگزار می شود.

مطالعه بیشتر...

یادی از مرحوم غلام رضا باغینی پور تصویر گر حادثه آتش سوزی مسجد جامع کرمان

  دکتر مجید فدایی

حادثه مسجد جامع کرمان که به نقطه عطف انقلاب اسلامی در ایران نیز شهرت یافته است توسط مرحوم غلامرضا باغینی پور فیلمبردارواحد خبر تلویزیون کرمان در تاریخ۲۴ مهرماه ۱۳۵۷ ثبت شد. غلام رضا باغینی پورفیلمبردار این واقعه تصاویری منحصربه فرد و تاریخی از این حادثه به یادگار گذاشت که این تصاویر برای اولین بار در مجموعه مستند «‌ آن روزها» دررابطه با انقلاب در کرمان مورد استفاده و در سال ۱۳۷۷پخش شد.  

مطالعه بیشتر...

پیام تسلیت رئیس جمهور و رئیس مجلس برای درگذشت باستانی پاریزی

دکتر حسن روحانی

حسن روحانی رئیس جمهور و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای درگذشت محمدابراهیم باستانی پاریزی چهره برجسته علمی را تسلیت گفتند.

مطالعه بیشتر...

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز405
دیروز387
کل341684

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net