منوجان

شهرستان منوجان

منوجان

   شهرستان منوجان 73/4086 کیلومتر مربع وسعت دارد و در 430 کیلومتری جنوب غربی کرمان و در 80 کیلومتری جنوب کهنوج واقع شده است . در متون و اسناد قدیمی از ان به نامهای مینوجان و منوقان نام برده شده چون در بعضی از ماههای سال اب و هوای مطبوعی دارد .

مطالعه بیشتر...

کهنوج

شهرستان کهنوج

کهنوج

       شهرستان کهنوج با مساحت 49/21315 کیاومترمربع , یکی از مناطق پهناور استان کرمان است ; کهنوج , عمده عمران و ابادی خود را مدیون انقلاب اسلامی است . زیرا در سال 1359 ش به صورت شهرستانی مستقل درامد .

مطالعه بیشتر...

قلعه گنج

 شهرستان قلعه گنج

قلعه گنج

     شهرستان قلعه گنج با مساحت 14200 کیلومتر مربع در فاصله 400 کیلومتری مرکز استان و در جنوبی ترین نقطه ان قرار دارد . عمده محصولات کشاورزی این شهرستان عبارتند از گندم , جو , ذرت , خرما و مرکبات .

مطالعه بیشتر...

کوهبنان

 شهرستان کوهبنان

کوهبنان

       کوهبنان با مساحت 11/3190 کیلومتر مربع در شمال غربی و 165 کیلومتری کرمان و 90 کیلومتری زرند مرز کرمان و یزد قرار دارد . معادن زغال سنگ پابدانا وسیله اشتغال افراد زیادی را در این شهر فراهم اورده است . کوهبنان قبلا وسعت بیشتری داشته و بهاباد و حتی بافق یزد از توابع ان بوده است اما با تقسیمات کشوری در سال 1355 چند روستای ان به راور و در تقسیمات بعدی نیز چند روستا به استان یزد واگذار شد . محصولاتش بیشتر گندم , جو , ارزن , ذرت و پنبه می باشد .

مطالعه بیشتر...

عنبر آباد

 شهرستان عنبرآباد

عنبر اباد

    عنبراباد با مساحت 59/4471 کیلومترمربع در جنوب شرق استان واقع شده است . کاوشهای باستانی در این منطقه , نظریات مربوط به اولین تمدنها را مورد تردید قرارداده است , به طوری که گفته می شود که خاستگاه تمدن بشری انگونه که گمان می رفت در جنوب بین النهرین نیست بلکه در جنوب شرقی ایران در کنارهای هلیل رود بوده است . وجود تپه های باستانی کنار صندل موید این موضوع است که در 12 کیلومتری شهر عنبراباد واقع شده است .

مطالعه بیشتر...

برنامه سینماهای کرمان

خرید بلیت سینما

سینما شهرتماشا

سینما مهتاب

سینما آسیا

سینما در استان کرمان

فراخوان

معرفی بازیگر

لوکیشن های کرمان

جدول پخش

آمارسایت

امروز403
دیروز387
کل341682

کلیه حقوق این سایت متعلق است به موسسه و آموزشگاه سینمایی پاروز

Developed by: kavakeb.net